fdfa
fdfadf

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Domov seniorů Dačice > Ubytování, stravování a jejich úhrada

Ubytování, stravování a jejich úhrada

Domov seniorů Dačice s kapacitou 73 míst nabízí svým uživatelům ubytování ve:

  • 33 jednolůžkových pokojích,
  • 20 dvoulůžkových pokojích s balkonem.

Pokoje jsou vybaveny nábytkem, internetovým připojením a TV přípojkou. Každý má vlastní sociální zařízení (WC, sprcha) a kuchyňský kout s lednicí. Uživatelé mají možnost dovybavit si pokoj vlastním zařízením a výzdobou. Po dohodě si s sebou mohou přinést vlastní elektrické spotřebiče (např. televize, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, rádio).

 

V Domově jsou k dispozici čtyři koupelny vybavené výškově nastavitelnou vanou se zvedací hygienickou židlí a sprchovacím lůžkem. Na každém patře je společná obývací jídelna s kuchyňkou. 

 

Domov seniorů Dačice nabízí celodenní stravování v rozsahu tří hlavních jídel a dvou svačin včetně možnosti dietního stravování. Strava je odebírána z Nemocnice Dačice a.s.

 

Jídelní lístek je k dispozici zpravidla na týden dopředu, je vyvěšen na nástěnkách na každém podlaží v jednotlivých jídelnách.

 

Výše úhrad

V Domově seniorů Dačice si každý uživatel ze svého příjmu hradí ubytování a stravování dle sjednaných podmínek ve Smlouvě o poskytování sociální služby. Příspěvek na péči se nezapočítává do úhrady za ubytování a stravu! Sazebník poskytovaných sociálních služeb viz níže.

  

Sazebník poskytovaných sociálních služeb

 

Fakultativní služby

Kromě základních činností může Domov seniorů Dačice poskytovat svým uživatelům i fakultativní služby. Fakultativní služby jsou činnosti, které zařízení poskytuje uživatelovi pravidelně či nepravidelně. Tyto služby jsou poskytovány nad rámec základních činností. Úhradu fakultativních služeb si uživatel hradí ze zůstatku vlastních příjmů anebo úspor po zaplacení úhrady za stravování a ubytování.

Níže najdete Sazebník fakultativní služby.

 

Sazebník fakultativní služby